Dış Cephe ve Cam Temizliği

dış çephe, cam temizleme, dış cephe temizleme, dış cephe temizliği, dış cephe temizlik, cephe temizleme, dış cephe cam temizliği
dış çephe, cam temizleme, dış cephe temizleme, dış cephe temizliği, dış cephe temizlik, cephe temizleme, dış cephe cam temizliği

Günümüzde inşaat sektörünün de gelişmesiyle artık yüksek binalar ve rezidanslar popülerlik kazanmış durumda. Yapılan bu yüksek binaların ve rezidansların yapımı kadar,  dış cephe temizliğide çok zahmetli ve titiz bir çalışma gerektiren bir iştir. Dış cephe  temizliği dikkat edilmesi gereken bir temizlik hizmetidir. Dikkatsizce yapılan yada kalitesiz ürünler kullanılan temizlik uygulamasında, dış cephe üzerinde yada cam üzerinde çizgiler oluşabilir yada camın yapısının  zarar görmesine sebebiyet verebilir. Bu durumda dış cephenizin ya da dış cephe camınızın parlak görünmesinin ve canlılığının kaybolmasına neden olacaktır. Binanızın canlılığını korumak ve her zaman ilk gün yapıldığı gibi görünmesini sağlamak istiyorsanız kesinlikle dış cephe temizliğini belirli aralıklar da yaptırmanız gerekir.

Dış cephe temizliği farklı koruma meteryallerine göre, uygulamalar da değişebiliyor. Alicobond, paslanmaz, pvc, alüminyum kompozit, metal,ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminat levhalar, ve cam giydirme gibi çok çeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri mevcuttur.

Uygulanacak zeminin yüksekliği ve şekline göre kullanılacak vinç seçilir. Bu sepetli vinç olabilir ya da çatıya sabitlenmiş motorlu ve manuel kullanılan 3 metrelik sepetler kurulup bina parsellere bölünüp yukarıdan aşağı olmak üzere temizliği zemine göre hazırlanan kimyasalarla temizlenir gerekli zeminlerde koruma ve parlatıcılar kullanılır. Profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemler tüm güvenlik tedbirleri alınarak gerçekleştirilmektedir.

Dış cephe ve cam temizliğine, zemin tespiti, uygulama programı, personel ve kimyasal seçimi, kullanılacak aracın seçimi yapıldıktan sonra uygulamaya geçilir.

Call Now ButtonHemen Arayın Teklif Alın