Otel – Pansiyon Temizliği

Antalya Temizlik Otel Temizleme Hizmetleri

otel temizliği, otel temizleme,otel temizlik, turistik tesis temizliği, tatil köyü temizliği, motel temizliği, hotel temizliği, pansiyon temizliği, Hotel Housekeeping Hizmetleri
otel temizliği, otel temizleme,otel temizlik

Antalya ili oldukça büyük bir nüfusa sahiptir. Ancak yaz aylarında Türkiye’nin turist ihtiyacının % 70 ini karşılaması ile tamamen turistik bir bölge olarak bilinmektedir. Yaz aylarında milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Antalya’da oteller oldukça önem arz etmektedir. Otellerin büyüklüğü ve fazla olması nedeni ile temizlik hizmetleri de belirli oranlarda artış göstermektedir.

Antalya Temizlik Şirketi, otelleriniz için en ideal temizlik hizmetlerini size sunmaktadır. Temiz ve titiz bir otel yaratabilmek için sizlere yardımcı olan firmamız günlük olarak 24 saat uzman personeli ile temizlik işlerinizi üstlenmektedir. Otellerin kış aylarında, yaz mevsimine hazırlandığı sürede baştan aşağı dezenfekte edilmesi ve mikroplardan arındırılması, odaların mobilya ve diğer hususların bakımları ve çevre düzenlemesi, temizlenmesi gibi pek çok işlevi sizler için Antalya Temizlik Şirketimiz üstlenmektedir.

Antalya’nın temizlik sektöründe ki en öncü firmalarından biri olan firmamızın otel temizliği olarak verdiği hizmetlerin başlıcaları ise şunlardır;

 

 

 

 

 

 

 • Housekeeping (Kat Hizmetleri) / Oda Temizliği

  otel temizliği, otel temizleme,otel temizlik, turistik tesis temizliği, tatil köyü temizliği, motel temizliği, hotel temizliği, pansiyon temizliği, Hotel Housekeeping Hizmetleri
  Hotel Housekeeping Hizmetleri

Otel odalarının katları sürekli kirlenmektedir. Müşterilerinizin bu kirlilikten ve çirkin görüntüden rahatsız olmaması için Antalya Temizlik her gün katlarınızın temizliğini yapmaktadır.

 • Çamaşırhane temizliği

Otellerin en çok kullanılan biri olan çamaşırhaneler günlük kirlendiği ve temiz olması nedeni ile hijyenik koşullara uygun bir şekilde kirlerden arındırılması gerekmektedir. Bu hususta Antalya Temizlik Şirketi çamaşırhanenizi her gün temizlemekte ve titiz tutmaktadır.

 • Ortak Alan Temizliği

Müşterilerinizin hepsinin ortak bir alan kullanması daha fazla kirliliğe yol açabilir. Ancak bu kirlilikler müşterilerinizi rahatsız edeceğinden gün içerisinde sürekli temizlenmesi gerekir.

 

Otel temizliği başlığı altında vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimiz ise şunlardır;

 

 • Arka Mekan Temizliği

  otel Housekeeping Hizmetleri
  hotel temizliği, pansiyon temizliği, Hotel Housekeeping Hizmetleri
 • Restoran ve Mutfak Temizliği
 • Halı Bakımı ve yerinde temizliği
 • Sert Zemin Bakımı ve cila
 • İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik
 • Cam Temizliği
 • Sezon öncesi temizlik
 • Sezon sonrası temizlik

Call Now ButtonHemen Arayın Teklif Alın