Endüstriyel Fabrika Temizliği

Son yıllarda ülkemizde üretim faaliyetlerinin artması, ekonomimizin gelişmesi adına önemli bir gelişmelidir. Fabrikalarımızın üretim standartlarını ve kapasitesini geliştirmesiyle daha da ileriye taşınan bu gelişme genel olarak ülkemizin gelişmesi adına önemlidir.
Fabrikalarımızda yapılan üretim türleri çok çeşitlilik gösterebilmektedir. Ancak buradaki tek ortak nokta üretim sonrası oluşan, üretim artığı dediğimiz kir, pas, toz ve döküntü malzemeler gibi faktörler, üretimin ardından fabrikalarımız için bir temizlik ihtiyacı doğurmaktadır. Saymış olduğumuz bu yabancı maddelere, zaman içerisinde bir temizlik müdahalesi yapılmadığı taktirde, bu durum üretim için gerekli olan rahat ve temiz ortam şartını bozacağından üretim katsayısında mutlaka bir düşüşe neden olacaktır, hatta zamana zaman durma noktasına bile gelmesine sebebiyet verecektir. Üretimdeki düşüş, işletmeler için büyük bir ekonomik kayıp olup, fabrikaların zarar hanesinde yerini alacaktır.
Tüm bu bahsettiğimiz olumsuzlukların önüne geçebilmek için mutlaka fabrikada bulunan ekipmanların, üretim alanlarının, havalandırma sistemlerinin ve diğer kullanılan tüm teçhizatların temizlenmesi gerekmektedir. Bu yol ile hem araç ve gereçlerin ömrü uzayacaktır, hem de üretimin devam edebilmesi için gerekli uygun şartlar sağlanmış olacaktır. Bu noktada Antalya Temizlik fabrikalarımız için, her türlü ekipman, elektronik cihaz, makine ve havalandırma sistemlerinin temizlenmesi işlemini başarıyla yapabilecek kapasiteye sahiptir. Alanında uzman personelimiz ile fabrikanızın temizliğini, bazı özel tekniklerimiz ile üretimleri durdurmadan gerçekleştirebilmekteyiz. Buradaki amacımız fabrikalarımızın üretimlerini durdurmadan ve şirketleri herhangi bir ekonomik zarara uğratmadan gerekli olan temizlik ve sterilize işlemini tamamlamaktır. Ekibimiz bu konuda tecrübeli ve profesyonel bir şekilde faaliyet göstermektedir.
Firmamız, belirli zamanlarda yapılan bu işlemler de ne gibi bir temizlik yolu izleyeceğini size bildirerek, durumdan sizi haberdar etmektedir. Bu aşamada herhangi bir sorun olması durumunda temizlik planında küçük değişiklikler yaparak maksimum verim ile görevini yerine getirmeye çalışmaktadır. Yine temizlik sonrasında, konusunda uzman ekibimiz size destek olarak, yapılan temizliği nasıl mümkün olan en uzun sürede koruyacağınızı ve neler yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgi vermektedir. Üretim şeklinize göre dilerseniz sizin için özel fabrika temizlik planı hazırlayarak, fabrikanızın belirli periyotlarda temizlenmesini sağlar. Bu şekilde, fabrikalarda yapılan üretimin ve temizliğin maksimum seviyede olması amaçlanır.
Fabrika temizliğinde tecrübeli bir ekibe ve endüstriyel temizlik cihazlarına sahip olan firmamız, fabrika üretim şeklinize göre gerekli araç ve gereçleri bir araya getirerek temizlik işlemine başlar. Temizliğin bitirilmesinin ardın, yapılan işi kontrol ederek, varsa eksiklikler giderilir ve fabrika temiz bir şekilde teslim edilmiş olur. Bu konuda yapılan temizlik işlemleri, firmamızın garantisi altındadır.

 

  • Üretim alanı temizliği
  • Makine ekipman temizliği
  • Bakım onarım hizmetleri
  • Konteynır temizliği
  • Fabrika temizliği
  • Depo temizliği
  • Dış cephe temizliği
  • Fabrika çevre temizliği
Call Now ButtonHemen Arayın Teklif Alın