Ev Temizliği

Evlerde yapılan tadilat çalışmaları oldukça zor anlar yaşatmaktadır. Özellikle eşyalı evlerin inşaat ve tadilat zamanları çekilmez bir hal almakta ev sahipleri temizlik aşamasında oldukça zorlanmaktadır. İşte bu aşamada sizlere profesyonel temizlik şirketlerinin öncülerinden olan Antalya Temizlik Şirketini önermekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrasında evlerinizin veya ofisinizin temizlenmesi, toz ve mikroplardan arındırılarak hijyenik bir ortam olabilmesi için uzman personel kadrosu ile sizlere yardımcı olmaktadır.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlikler iki türde yapılmaktadır. Bunlar kaba temizlik ve ince temizliktir. Bu iki maddeyi tanımlamamız gerekirse kaba temizlikte inşaat sonrası kalan malzemelerin ve tozların temizlenmesi evinizden veya ofisinizden dışarıya taşınmasıdır. İnce temizlikte ise inşaat görmüş alanların kaba temizliği yapıldıktan sonra mikroplardan arındırma, parlatma ve toz alma gibi pek çok işlem uygulanmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde oldukça fazla referansı bulunan Antalya Temizlik Şirketi bu alanda yüzlerce müşterisinden toplamış olduğu referansları ile göz doldurmaktadır. Profesyonel ekibi ve çalışma malzemeleri ile kısa sürede inşaat gören alanları eski halinden daha güzel bir görünüme getiren temizlik şirketimiz, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yıllardır hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Sizlerde evinizin inşaat sonrası temizliğinin yapılmasını istiyorsanız ve Antalya’da iseniz bize bir telefon kadar uzaksınız. Temizlenecek alana göre değişen uygun fiyat listesi ile güler yüzlü elemanlarımız sizler için en uygun fiyatı vereceğinden emin olabilirsiniz. Daimi vizyon ve misyonu müşteri memnuniyeti olan Antalya Temizlik Şirketi, sizlerin rahat ve temiz ortamlarda yaşamanızı önemsemektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın Teklif Alın